Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
