Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: Show
nl: Weergeven

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Purple
nl: Paars

en: Hide
nl: Verbergen

en: Usage
nl: Gebruik

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Classic
nl: Klassiek

en: Proxy URL
nl: Proxy-URL
