Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard
