Scalar UI Formatter (1.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Layout
oc: Afichatge

en: Show
oc: Afichar

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Purple
oc: Violet

en: Hide
oc: Amagar

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut
