Scalar UI Formatter (1.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: Show
pl: Pokaż

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Hide
pl: Ukryj

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Classic
pl: Klasyczne

en: Height: @h
pl: Wysokość: @h
