Scalar UI Formatter (1.0.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Show
ro: Arată

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Hide
ro: Ascunde

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Default theme
ro: Tema implicită
