Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Show
sk: Zobraziť

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Hide
sk: Skryť

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu
