Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema
