Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Show
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
