Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ
