Scalar UI Formatter (1.0.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Layout
vi: Bố cục

en: Show
vi: Hiện

en: Hide
vi: Ẩn

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Classic
vi: Cổ điển

en: Alternate
vi: Thay thế
