Scan code (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Open
ta: திற

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Close
ta: மூடு

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
