Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Default options
gu: મૂળભૂત વિકલ્પો

en: Content language
gu: સામગ્રી ભાષા
