Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: All
ca: Tot

en: Count
ca: Quantitat

en: Operation
ca: Operació

en: Undo
ca: Desfés

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Content language
ca: Llengua del contingut

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Processed @current out of @total
ca: Processats @current de @total
