Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: All
mn: Бүгд

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд
