Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc6) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: All
ru: Все

en: Count
ru: Количество

en: Operation
ru: Действие

en: Undo
ru: Отмена

en: Replace
ru: Заменить

en: Default options
ru: Настройки по умолчанию

en: Enabled fields
ru: Включённые поля

en: Content language
ru: Язык содержимого

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Search Options
ru: Настройки поиска

en: All languages
ru: Все языки

en: Processed @current out of @total
ru: Обработано @current из @total

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей
