Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: All
uk: Все

en: Count
uk: Лічильник

en: Operation
uk: Дія

en: Undo
uk: Скасувати

en: Replace
uk: Замінити

en: Default options
uk: Базові опції

en: Content language
uk: Мова матеріалу

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Search Options
uk: Настроювання пошуку

en: Case sensitive search
uk: З урахуванням регістру

en: All languages
uk: Всі мови

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: Entity field
uk: Поле сутності

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей
