Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: view
es: vista

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: edit
es: editar

en: All
es: Todo(s)

en: Count
es: Número

en: Operation
es: Operación

en: Undo
es: Deshacer

en: Replace
es: Reemplazar

en: Default options
es: Opciones predefinidas

en: Content language
es: Idioma del contenido

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Search Options
es: Opciones de búsqueda

en: All languages
es: Todos los idiomas

en: Processed @current out of @total
es: Procesados @current de @total

en: Entity field
es: Campo de entidad

en: Field: @field
es: Campo: @field

en: Enabled entity types
es: Habilitar tipos de entidad
