Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: view
et: näita

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: edit
et: muuda

en: All
et: Kõik

en: Count
et: Arv

en: Operation
et: Operatsioon

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Replace
et: Asenda

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Content language
et: Sisu keel

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: All languages
et: Kõik keeled
