Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: edit
hu: szerkesztés

en: All
hu: Mind

en: Count
hu: Mennyiség

en: Operation
hu: Művelet

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Default options
hu: Alapértelmezés szerinti lehetőségek

en: Enabled fields
hu: Engedélyezett mezők

en: Content language
hu: Tartalom nyelve

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Use regular expressions in search
hu: Reguláris kifejezés használata a keresésben

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Processed @current out of @total
hu: Kész: @current/@total.

en: Entity field
hu: Entitás mező

en: Field: @field
hu: Mező: @field

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
