Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: view
ml: കാണുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക

en: All languages
ml: എല്ലാ ഭാഷകളും
