Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: view
mr: दाखवा

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: edit
mr: संपादन

en: All
mr: सर्व

en: Default options
mr: मूळ पर्याय

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: All languages
mr: सर्व भाषा
