Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: view
nn: vis

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: edit
nn: endre

en: All
nn: Alle

en: All languages
nn: Alle språk
