Search and Replace Scanner (8.x-1.0-rc7) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: view
ug: كۆرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: All languages
ug: تىللار
