Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: All
pa: ਸਭ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ

en: All languages
pa: ਸਾਰੀਆਂ ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
