Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: view
af: bekyk

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: edit
af: redigeer

en: All
af: Alle

en: Operation
af: Operasie

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Default options
af: Verstekopsies

en: All languages
af: Alle tale
