Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: view
be: глядзець

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: edit
be: рэдагаваць

en: All
be: Усе

en: Count
be: Колькасць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Undo
be: Адмена

en: Default options
be: Прадвызначаныя налады

en: Content language
be: Мова змесціва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: All languages
be: Усе мовы
