Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: view
da: vis

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: edit
da: redigér

en: All
da: Alle

en: Count
da: Antal

en: Operation
da: Handling

en: Undo
da: Fortryd

en: Replace
da: Erstat

en: Default options
da: Standardindstillinger

en: Content language
da: Indholdssprog

en: Entity type
da: Entity-type

en: All languages
da: Alle sprog

en: Entity field
da: Entitetsfelt

en: Field: @field
da: Felt: @field

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
