Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Count
hy: քանակ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
