Search and Replace Scanner (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: edit
ur: ترمیم

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: All languages
ur: تمام زبانیں
