Source Code Editor (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: File
az: Fayl

en: Size
az: Ölçü

en: Password
az: Parol

en: Advanced
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında
