Source Code Editor (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: File
bn: ফাইল

en: Size
bn: সাইজ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
