Source Code Editor (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: File
eo: Dosiero

en: Size
eo: Grandeco

en: Password
eo: Pasvorto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Advanced
eo: Specialaj
