Source Code Editor (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Development
et: Arendus

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: Password
et: Parool

en: Advanced
et: Täpsem

en: About
et: Programmist
