Source Code Editor (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Development
eu: Garapena

en: File
eu: Fitxategi

en: Size
eu: Tamaina

en: Password
eu: Pasahitza

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Port
eu: Ataka

en: About
eu: (r)i buruz
