Source Code Editor (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Development
fi: Kehitys

en: File
fi: Tiedosto

en: Size
fi: Koko

en: Password
fi: Salasana

en: Host
fi: Isäntä

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Port
fi: Portti

en: About
fi: Tietoja
