Source Code Editor (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Development
gu: વિકાસ

en: Size
gu: માપ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: About
gu: વિશે
