Source Code Editor (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Size
ka: ზომა

en: Password
ka: პაროლი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Port
ka: პორტი
