Source Code Editor (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: File
km: ឯកសារ

en: Size
km: ទំហំ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: About
km: អំពី
