Source Code Editor (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: File
mn: Файл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Password
mn: Нууц үг
