Source Code Editor (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: File
mr: फाईल

en: Size
mr: आकार

en: Password
mr: परवलीचा शब्द
