Source Code Editor (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Size
sq: Madhësia

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: About
sq: Informacione
