Source Code Editor (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: Password
te: సంకేతపదం

en: About
te: గురించి
