Source Code Editor (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Host
th: โฮสต์

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Port
th: พอร์ต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด
