Source Code Editor (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Password
ug: پارول

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: About
ug: ھەققىدە
