Source Code Editor (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Development
af: Ontwikkeling

en: File
af: Lêer

en: Size
af: Grootte

en: Password
af: Wagwoord

en: Host
af: Masjien
