Source Code Editor (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Development
be: Распрацоўка

en: File
be: Файл

en: Size
be: Памер

en: Password
be: Пароль

en: Host
be: Хост

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Port
be: Порт

en: About
be: Аб
