Source Code Editor (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Username
bg: Потребителско име

en: Development
bg: Разработка

en: File
bg: Файл

en: Size
bg: Размер

en: Password
bg: Парола

en: Host
bg: Хост

en: Port
bg: Порт
