Source Code Editor (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: File
ca: Fitxer

en: Size
ca: Mida

en: Password
ca: Contrasenya

en: Host
ca: Servidor

en: Advanced
ca: Avançat

en: Return
ca: Retorna

en: About
ca: Detalls
