Source Code Editor (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Development
cs: Vývoj

en: File
cs: Soubor

en: Size
cs: Velikost

en: Password
cs: Heslo

en: Host
cs: Hostitel

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: About
cs: Popis
